کلیه خدمات سقف متحرک

کلیه خدمات سقف متحرک

 سقف متحرک چیست؟

سقف متحرک یک محصولی مکانیکی میباشد و عملکردآن برقی ریموتی که به انواع مختلف تقسیم میشود.
 
۱- سقف متحرک پارچه ای
۲- سقف متحرک تمام آلومینیومی
۳- سقف متحرک شیشه ای
سقف متحرک بخاطره امکاناتی که به محیط میدهد مورد استقبال قرار گرفته است.
 
 
در خرید سقف متحرک به چه نکاتی باید توجه کرد؟
۱- محل استفاده
۲- ابعاد
۳- فرم فضا 
۳- هزینه
۳- تعهدات شرکت تولید کننده
۴- تعهد خدمات پس از فروش
۵- یراق آلات مصرفی در دستگاه
۶- رزومه پروژه های اجرایی 
 
 
سقف متحرک:
سقف متحرک به سقفی گفته می شود که قابلیت بازو بسته شدن را به منظور تهویه هوا وتنظیم نور را دارد. 
کاربرد
سقف های متحرک جهت زیبا سازی وگسترش فضای محیط کاربرد دارد و در مکان های حیاط خلوت ، استخر، پارکینگ، پوشش گلخانه، استادیوم میتوان استفاده نمود.
 
انواع سقف متحرک
سقف متحرک از نظر سیستم ثابت نبودن  به انواع سقف متحرک برقی و سقف متحرک دستی تقسیم میشود. نوع دستی آن با دست باز و بسته می شود. در نوع برقی، از ریموت به منظور باز و بسته نمودن سقف استفاده می گردد.
 
سقف متحرک از نظر جنس به کار برده شده در ساخت آن به انواع آلومینیومی ، شیشه ای ، پارچه ای و پلی کربناتی دسته بندی می گردد که با توجه به شرایط آب و هوایی واقلیمی انتخاب می شوند. سقف های متحرک به سقف های تاشو معروف هستند.
 
سقف متحرک پارچه ای
سقف متحرک پارچه ای اصولا از یک موتور برقی تشکیل شده که کمک به بازو بسته شدن میکند . این نوع سقف ها از پارچه و آلومینیوم تشکیل شده است تنوع طرح ورنگ آن بسیار میباشدکه پاسخگوی هر نوع سلیقه ای میباشد .پارچه ی به کار برده شده در این سقف ها باتوجه به قابلیت عبور نور به ضخامت لایه ی pvc بستگی دارد از قابلیت های سقف متحرک پارچه ای میتوان به نورپردازی و مقاومت بالای آن اشاره کرد. 
 
سقف متحرک آلومینیومی
این نوع سقف مقاومت و استقامت بالاتری داشته و عایق حرارتی وصوتی خوبی میباشد از دیگر ویژگی های آن میتوان کمک به تهویه هوا اشاره نمود.
 
سقف متحرک شیشه ای
در ساخت آن از شیشه استفاده کرده که این شیشه ها از نوع سکوریت می باشند. ازویژگی های آن میتوان به قابلیت انتقال نور ونمای زیبا اشاره نمود.
 
سقف متحرک پلی کربنات
این سقف دارای ویژگی های زیر میباشد:
شفاف پذیری 
قیمت مناسب
مقاومت بالا 
وزن کم
انعطاف پذیری آن
 
انواع سقف متحرک بر اساس محل اجرا
سقف متحرک براساس اجرا به چنددسته تقسیم میشوند:
 
سقف متحرک حیاط خلوت
این سقف در انواع پاچه ای ، آلومینیومی وپلی کربنات شیشه اجرا شده اما سقف متحرک شیشه ای را توصیه نمیکنیم.
 
سقف متحرک استخر
از مزایای سقف متحرک استخر میتوانیم اشاره کنیم به اینکه شما در هر شرایط آب وهوایی امکان استفاده از استخر وجودداره و اصولا از پلی کربنات استفاده میشود همچنین از ورود گردو غبار به داخل استخر جلوگیری میکند. 
 
سقف متحرک پارکینگ
سقف متحرک پارکینگ ازتماس مستقیم نور خورشید در مقابل ماشین محافظت میکند ، این نوع سقف اغلب در خانه های ویلایی کاربرد دارد و سقف متحرک پارکینگ به دونوع تقسیم میشود:
سقف متحرک تراس:
این نوع سقف در مکان هایی که دارای تراس هستند کاربرد دارد و موجب زیبایی محیط میشود . 
سقف متحرک برقی:
سقف متحرک برقی باتوجه به جنس مصرفی در ساخت در انواع مختلف تقسیم میشود ،سقف برقی متحرک پلی کربنات به شما پیشنهاد میکنیم چرا که جلوی دید ساختمان های اطراف را میگیرد، قابلیت تنظیم نور در محیط ، امکان استفاده از سیستم های گرمایشی و سرمایشی در محیط فراهم کرده و همچنین در اماکن قابل اجرا میباشد. ازنظر قیمت سقف متحرک پلی کربنات مناسبتر از سقف متحرک برقی میباشد چرا که سقف متحرک برقی بر اساس جنس مصرفی به چنددسته تقسیم میشود که یکی از پرکاربرد ترین سقف متحرک برقی ، به سقف متحرک برقی شیشه ای میتوان اشاره

نظرات

ثبت نظر